Aký vplyv majú vaše mená na vzťah? Numerologička bola ONLINE

27. mája 201510:00
Numerologička Daniel Paculíková počas ONLINE rozhovoru na Emma.sk. Autor: Július Dubravay/Plus JEDEN DEŇ

Vzťahy nie sú nikdy jednoduché a preto je dôležité poznať sám seba a svojich blízkych. V spoznávaní a pochopení medziľudských vzťahov vám môže pomôcť aj analýza mena...

V medziľudských vzťahoch sa naša osobnosť brúsi ako diamant. Preto nám život zdanlivo práve do rôznych vzťahov prináša aj rôzne problémy. Nemáme na mysli len vzťah muža a ženy ako partnerov, ale všetky vzťahy – partnerské, priateľské, pracovné, rodinné.

Meno a priezvisko

Naše meno a priezvisko (jeho analýza) nám pripomína, akými spôsobmi môžeme naplniť našu životnú cestu. Mená dvojíc dokonca podávajú informáciu o ich spoločnom poslaní, úlohy voči blížnemu a tendenciu spojenia. Tak si môžeme urobiť predstavu, kde existuje zhoda, doplňovanie, alebo môžu nastať rozpory. Táto skúsenosť nám umožňuje rozvíjať vnútorné porozumenie s inými ľuďmi, až sa nakoniec navzájom spoznáme. Milovať nejakého človeka, znamená poznať ho.

Analyzovanie partnerstva

Partnerstvom a vzťahovými spojeniami všeobecne sa učíme. Žiaden človek nám do života nevošiel náhodou. Prinášame si so sebou dokonca i definované učebné témy. To sa prejavuje v tendencii spojenia, t.j. prikláňame sa k určitým ľuďom a tým aj k určitým úlohám. Súčasne sa ohlási tendencia spojenia, kde môžeme takýchto ľudí nájsť. Výsledok udáva aj smer povolania, prípadne tematické ťažisko.

Ako sa z mena a priezviska odkrýva život človeka, tak sa z mien oboch partnerov odhaľuje zmysel a cieľ partnerstva ešte omnoho viac. Vieme, čo je potrebné vo vzťahu riešiť, za akých podmienok môže vzťah fungovať, ako ďaleko spočíva súlad alebo protikladnosť.

Čo všetko prezrádzajú mená a priezviská vo vzťahoch?

Odpovedí je množstvo, napríklad chcenie oboch partnerov, vhodnú konšteláciu partnerstva, jeho zmysel a cieľ, životnú cestu partnerov myslenie a konanie, povahu a  povesť partnerstva, spoločné túžby a nádeje.

Ďalšie aspekty partnerstva

Zaujímavé výsledky v oblasti partnerstva, nad ktorými ste sa možno vôbec nezamysleli - ako napríklad povinnosti vo vzťahu, aspekt spojenia, čo je spúšťačom vzťahu, láska k blížnemu, aké by mali byť záujmy vo vzťahu a celková učebná téma. Dozviete sa, čo váš vzťah ohrozuje a naopak, čo ho môže posilniť, čo máte urobiť preto, aby vo vzťahu nechýbali financie, aký by mal byť váš všedný vzťahový deň ale aj výsledok a motto vášho vzťahu. Určite ide o veľmi zaujímavé a poučné informácie, ktoré vašim vzťahom len pomôžu.

Chcete vedieť, aký vplyv majú vaše mená na vaše vzťahy a lásku? Spýtajte sa numerologičky Daniely Paculíkovej! Odpovedať bude ONLINE v stredu, 27. mája od 10:00 hod.

ONLINE rozhovor bol ukončený. Z časových dôvodov sme nestihli viac odpovedí a ak ste nenašli odpoveď, sledujte nás ďalej, Daniela Paculíková nás ešte navštívi.

27.05.2015 10:03 Ivana Pekarová:
Dominik Knapec
Povinnosti v tomto vzťahu sa týkajú výhradne pochopenia, že len vy sami, si brzdíte vlastnému šťastiu. Vo vašom vzťahu je tendencia úspechu a kvality. Pokiaľ tieto aspekty absentujú vo vzťahu, odporúčam ho prehodnotiť.
27.05.2015 10:04 Veronika Bíňovská:
Martin Kosorín
Tento vzťah si vyžaduje súlad a vnútornú rovnováhu, ale aj zdvorilosť, porozumenie, umenie dávať si dostatok slobody. Ide už o zrelú formu vzťahu.
27.05.2015 10:09 Katarńa Stahovcová:
Pavol Šoltés
Odporúčam opustiť staré vzorce myslenia. Predpokladom fungovania tohto vzťahu je zdvorilosť a veľké porozumenie, súlad a vnútorná rovnováha. Máte len dve možnosti, buď váš vzťah ostane v povrchnej rovine, alebo pôjde o vysneného spoločníka na celý život.
27.05.2015 10:11 Jana Kapráľová januskakap@gmil.com:
Poprosím Vás o analýzu a odpoveď. Moje meno Jana Kapráľová partnerovo meno Ľuboš Beňo. Ďakujem veľmi pekne.
Učebnou témou vzťahu je úprimnosť, srdečnosť a láska k blížnemu. mali by ste pochopiť, že len vy sami brzdíte vlastnému šťastiu. Tento vzťah má šancu byť kvalitný pri vzájomnej úcte.
27.05.2015 10:13 Marianna Pobočíková:
Dobrý deň pani Daniela, chcela by som sa spýtať na vzťah s mojím partnerom Radoslav Kozánek,Marianna Pobočíková.Ďakujem Pekný deň
Tento vzťah nie je celkom uspokojivý. Mali by ste sa učiť prekonávať prekážky, nepripustiť rušivé energie iných osôb a situácií. Viac sa snažte o vnútornú rovnováhu a súlad.
27.05.2015 10:15 Anna Kvetakova:
Martin Capak
Vzťah by sa mal riadiť úprimnosťou a srdečnosťou. Eliminujte z neho žiarlivosť, neistotu a strach zo samoty. Vtedy dosiahnete šťastie, harmóniu a porozumenie v partnerstve.
27.05.2015 10:18 zuzana liptakova:
vladimir salzer
Tento vzťah má predpoklady byť kvalitným a pevným. No musíte sa vzdať žiarlivosti a pocitov neistoty. Ak nebudete povrchní, dosiahnete harmóniu. Zuzana má veľmi veľa energie, ktorú odporúčam krotiť a musí sa naučiť väčšej partnerskej tolerancie. 
27.05.2015 10:21 iveta šuchačoková:
jozef šuchančok
Tento vzťah má predpoklady byť kvalitným ak partneri nezabudnú na vzájomnú úctu a intenzívnu lásku. Odporúčam opustiť staré vzorce myslenia. Len vzájomná tolerancia vás posilní.
27.05.2015 10:23 Romana Račková:
Tomáš Török
Vo vzťahu na vás čaká viacej skúšok. Vyhnite sa povrchnosti a prílišným očakávaniam. Učte sa porozumeniu a harmónii. Snažte sa viac počúvať partnera.
27.05.2015 10:24 Miroslava Murínová:
Peter Štefánik
Mottom vzťahu by mala byť zdvorilosť a porozumenie. Ide o zrelšiu formu vzťahu. Eliminujte z neho rušivé energie iných ľudí a situácií. Inak môže prísť k negatívnej zmene vo vzťahu.
27.05.2015 10:28 Ivana Karolčeková, Marián Hlaváč:
Zdravím, zaujíma ma, či je náš vzťah do budúcna prínosom a má perspektívu, alebo je lepšie ho ukončiť? Ďakujem
V tomto vzťahu číha viacej skúšok. Mali by ste sa zbaviť skostnatených názorov na vzťahy a úlohy muža a ženy vo vzťahu. Jedine pri vzájomnej úcte a rešpekte m tento vzťah predpoklady byť pevným. Mali by ste zjemniť svoju energiu a pochopiť, že za nevšímavosťou partnera môžu byť aj jeho starosti.
27.05.2015 10:31 Soňa rod.Naňová Horváthová /Peter Horváth:
Analýza partnerstva,
Vyhnite sa žiarlivosti a neistote. Učebnou témou vzťahu je pochopenie, že len vy sami brzdíte vlastnému šťastiu. Vsaďte na úprimnosť a srdečnosť. Tento vzťah je poučný a založený na protikladoch, ktoré sa priťahujú.
27.05.2015 10:34 Barbora Stanekova:
Dobry den, meno mojho partnera je Peter Bernath. Dakujem za vasu odpoved.
Vzájomná úcta vo vašom vzťahu posilňuje váš vzťah. Vyhnite porovnávaniu, radšej vsaďte na porozumenie a toleranciu, v tom prípade máte šancu na kvalitný a zrelý vzťah.
27.05.2015 10:38 Maroš Gerda:
Eva Kolšovská
Snažte sa pochopiť, že len vy sami si blokujte vstup príjemných vecí a zážitkov do života. Ak vsadíte na radosť a porozumenie, príde k vám vnútorná istota, šťastie a financie. Tendencie k tomu sú skvelé, no vyhnite sa hľadaniu vinníkov za svoje problémy.
27.05.2015 10:40 Anna Dubovcová:
Čo by mohlo ,z mojej strany,ohroziť náš vzťah ??
Vo vašich vzťahoch by ste sa mali naučiť prežívať skutočné šťastie a radosť. Eliminujte strach zo samoty, žiarlivosť a prehnané romantické očakávania. Mottom vášho partnerstva by mala byť úprimnosť, srdečnosť a láska k blížnemu.
27.05.2015 10:44 Alena Staňková:
partner Jaroslav Ďuroň, zaujimalo by ma, co mame urobit, aby nase deti Zuzanka Ďuroňová a Jan Ďuroň boli stastny a co urobit pre to, abysme si obaja nasli dobre platenu robotu (ja az skoncim materskou a partner hned) a abysme sa uz konecne prestali tak casto hadat. Moc dakujem za odpoved
Naučte sa riadiť svoje myšlienky, pretože to čo v nich živíte aj rastie, nimi ste si zastavili šťastie v partnerstve. Hľadajte vzájomnú ústu, pracujte na kvalite vzťahu obaja. Ak váš vzťah harmonický, príde šťastie aj v práci.pracovná a partnerská sféra života sú vždy úzko prepojené. Ak je disharmónia v jednej sfére automaticky prechádza aj do druhej.
27.05.2015 10:48 Ingrid Košťálová - Matúš Košťál:
Dobrý deň čo nás čaká v našom najbližšom spolužití? Bude sa nám dariť v rodinnom živote a vo výchove detí? Akú životnú úlohu si nesieme pred sebou. ďakujem za odpoveď. Ingrid
Učebnou témou vzťahu je hľadanie vnútornej rovnováhy a súladu. Zbavte sa starých negatívnych presvedčení a predsudkov. Nebuďte povrchní. Rozprávajte sa a intenzívne sa zaujímajte o názory toho druhého. 
27.05.2015 10:51 Alexandra Anderova:
Róbert Ulik
Vo vašom vzťahu by sme mali nájsť viac priestoru pre romantiku a nežnosti. len vtedy dosiahnete zrelšiu a intímnejšiu formu vzťahu. Úcta je predpokladom pre kvalitný vzťah.
27.05.2015 10:53 Anita Mládeneková:
partner: Raphael Weber dakujem :)
Snívanie o ideálnom partnerovi zvykne byť povrchné. Nerobte to, zbytočne vám to ubližuje. Kvalitný vzťah si vyžaduje vzájomnú úctu, porozumenie a harmóniu. Vyhnite sa žiarlivosti, pochybnostiam a strachu zo samoty.
27.05.2015 10:56 Monika Barančeková:
Monika Barančeková Miroslav Funiak. Písala som už správu o radu. barancekova@centrum.sk
Vo vzťahu hľadajte predovšetkým súlad a vnútornú harmóniu. Tento vzťah môže poškodzovať len nezdravé myšlienky zamerané negatívnym smerom a činom. Vyhnite sa povrchnosti a nereálnemu snívaniu. Naučte sa väčšej diplomacii.
27.05.2015 10:59 alica:
Alica Koscelníková Michal Bucko
V tomto vzťahu máte povinnosťou naučiť sa zdvorilosti, vzájomnému porozumeniu, umeniu byť sami so sebou. Všetky radikálne a nepremyslené zmeny prinášajú neuspokojivý vzťah. Buďte menej autoritatívna a direktívna. Snažte sa viac vcítiť do partnera a netlačte na pílu.
27.05.2015 11:02 Alica:
Dobrý deň, zaujímalo by ma, ako to vyzerá pri týchto menách: Alica Hurtová a Richard Sikora. Ďakujem veľmi pekne:)S pozdravom Alica
Zbavte sa starých strachov. Témou vašej partnerskej lekcie je umenie úprimnosti a srdečnosti. Len vtedy dokážete objaviť aj neobvyklé riešenia a spoločným úsilím dospejete k vzájomnému porozumeniu.
27.05.2015 11:07 Kristína Füköová:
ENZO AFIERO
Aspektom spojenia je úspech a vzájomná úcta. Učte sa byť voči sebe zdvorilejší a chápavejší. Tento vzťah sa ukazuje ako zrelý. Vyhnite sa zbytočnej nespokojnosti plynúcej z prehnaných očakávaní. Tá by mohla vniesť do vzťahu pochybnosti.
27.05.2015 11:09 Miroslav andrisek:
Nikola plhakova
Do vášho vzťahu nikdy nenechajte zasahovať iných ľudí. Učte sa nepozerať na druhých, neporovnávajte. Len vzájomnosť posilňuje a podporuje prekonávanie životných prekážok. Nezabúdajte na zdvorilosť a porozumenie toho druhého.
27.05.2015 11:13 Táňa Mikotová:
Rastislav Viczay
Strach zo samoty vám šťastie neprinesie a ani by nemal byť dôvodom k začatia, alebo udržiavania vzťahu. Skúste pochopiť, že len sama brzdíte šťastiu v partnerstve. Učte sa ľahkosti žitia. Viac priestoru venujte úprimnosti, srdečnosti a skutočnej obojstrannej láske.
27.05.2015 11:16 Adela Hrabovská:
...
Vzťah má význam ak budete cítiť silnú fyzickú a psychickú príťažlivosť. Neobávajte sa byť úprimnou a srdečnou. Na nič sa nehrajte, len vtedy vo vzťahovej sfére dosiahnete obojstrannú spokojnosť. Na žiarlivosť zabudnite, zbytočne vás oberá o energiu, rovnako aj váš vzťah.
27.05.2015 11:20 Brigita Pokorná (Havlíková):
Ján Pokorný
Nerozmýšľajte o tom, čo nechcete, tým si hatáte cestu k šťastiu v partnerstve. Skúškou vo vzťahu je zmeniť váš postoj k povrchnosti a negativizmu. Vneste do vzťahu viac spontánnosti. Viac sa snažte spoznávať samú seba, je to cesta k pokoju a nezávislosti. Nevenujte energiu prechodným riešeniam.
27.05.2015 11:24 gabriela vrubesova:
Gabriela vrubesova.tomas labut
Váš vzťah čaká viac skúšok. Vyhnite sa nereálnemu snívaniu. Nemajte zbytočné očakávania.  Počúvajte viac svoju intuíciu a vsaďte na svoj názor, nenechajte sa ovplyvňovať druhými. Len tak môžete byť vo vzťahu šťastná a spokojná.
27.05.2015 11:27 David Soukeník:
Denisa Kováčová
Spúšťačom tohto vzťahu by mala byť intenzívna láska. Povrchnosť a nereálne sny vzťah likvidujú, dávajte si na toto pozor! Zamerajte sa viac na rácio, takt, diplomaciu pri rozhodovaniach a komunikácii. Čím skôr sa rozlúčte so starými názormi a stereotypmi. cestou ku kvalitnému vzťahu vo vašom prípade je stanovanie si priorít a čestnosť.
27.05.2015 11:31 Margita (Gavurová) Ondušková:
Štefan Onduško Zaujímalo by ma čo nás spája a čo rozdeľuje. Ďakujem
Kvalitu vášho vzťahu môžu rušiť len pochybnosti. Nemajte zbytočné očakávania. Tešte sa radšej z toho čo máte a čo ste dosiahli. Mottom vášho vzťahu by malo byť šťastie, radosť a porozumenie. len neúcta môže narušiť váš vzťah.
27.05.2015 11:33 Hana Jobbágyová a Michal Jobbágy:
Dobrý deň prajem , máme nie najlepšie obdobie tak Vás prosím o analýzu , prajem Vám pekný deň a ďakujem za odpoveď Hana
V súčasnom období postavenie hviezd prináša veľkú čistiacu silu v našich životoch a vzťahoch. Preto sa vyhnite radikálnym riešeniam problémov. Váš vzťah je veľmi poučný, založený na protikladoch. Snažte sa skôr vidieť čo sa máte jeden od druhého naučiť a neskúmajte to čo vás rozdeľuje.
Nájdených 31 záznamov.

Čítajte viac:

Znamienka na tvári zrkadlia charakter človeka: Čo povedia o vás?

autor: emma.sk/Daniela Paculíková-www.vesti.sk

VideoOlajkuj emmu

 

Horoskopy

Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé

 

Prelistuj si novú EMMU

 
 

Top3

Milujete slané či sladké? Chuťové poháriky prezradia aj vaše traumy

Voľba pokrmov a s nimi spojené chovanie pomôžu spoznať našu bolesť emočného zranenia z detstva. Pozrite sa na seba inak...

Poučné sexiVIDEO pre pánov: Chlapi, toto radšej nikdy neskúšajte!

Niekedy muži robia veci, ktorými nás chcú ohúriť a pomotať nám hlavu. Najmä v posteli by chceli ukázať, aký vášnivý divosi...

Štýlová Helen Mirren: Svojimi outfitmi dokazuje, že vek je len číslo!

Britská herečka je dôkazom toho, že žena môže byť v každom veku trendy a elegantne zvodná. Rozhodne sa netreba báť farieb,...

Kim & Kanye oslavujú výročie: Zverejnili nové foto z luxusnej svadby!

Ich svadobný týždeň sa niesol v znamení luxusu a doslova rozprávkovej atmosféry. Kim sa pochválila na sociálnej sieti...

Ďalšie články
 
 
 
Aký vplyv majú vaše mená na vzťah? Numerologička bola ONLINE
emma.sk/Daniela Paculíková-www.vesti.sk